מעורבות חברתית

במסגרת מעורבות בקהילה בתיכון רבין שמנו לעצמנו ליעד לחשוף כמה שיותר תלמידים לפעילויות משמעותיות ומגוונות בקהילה. אנו מאמינים שעשייה למען הקהילה והאחר מהווה מרכיב מרכזי בתהליך שעובר תלמיד תיכון, כזה אשר מלמד אותו על הסביבה בה הוא גדל, חושף אותו למורכבויות ומעמיק את ההבנה שלו לגבי עצמו ויכולותיו. תוך כדי ההתנסות שבחר לתרום בה, עובר התלמיד התפתחות אישית ע"י רכישת כלים להתמודדות עם אתגרים והצלחות בתחומים רבים ומגוונים של מיומנויות חיים חשובות וזאת במקביל להעמקת ההיכרות שלו עם עצמו אותה הוא ייקח איתו להמשך חייו.

תלמידי רבין מעורבים בפעילויות רבות ומגוונות בקהילה בכפר-סבא, בכל שנה זוכים תלמידי רבין לפרסים והוקרה בתחום המעורבות בקהילה.לצד שעות המעורבות האישיות של כל אחד מהתלמידים אנו שמים דגש על פעילויות של עזרה הדדית בתוך בית הספר בניהן: גיוס כספים וחונכות לימודית. כמו כן אנו שמים דגש מיוחד על פרויקטים קבוצתיים עם אוכלוסיות מיוחדות. במהלך השנים יצרנו פעילויות ושיתופי פעולה מתמשכים עם הארגונים: אנוש, עמותת עמיחי, מעון בר-דרור, עמותת נגישות ישראל, עמותת לתת ועוד, במטרה לסייע וכן לחשוף את בני הנוער לאוכלוסיות מגוונות ככל האפשר.

אפליקציה לניהול שעות ההתנדבות

אפליקציית Tribu מאפשרת לכם למצוא את המקום המתאים לפעילות המעורבות החברתית. היא מאפשרת לעקוב בזמן אמת אחר שעות ההתנדבות, לקבל משוב משני הצדדים, לאשר את שעות ההתנדבות מול המנהל ולשתף בחוויות האישיות.

 

סרטון שהפיקה מגמת הקולנוע בתיכון רבין עבור עמותת נגישות ישראל

תלמידי מגמת קרימינולוגיה משכבת יב' העבירו שיעורים בנושא חומרים פסיכואקטיביים והתמכרויות בחטיבת שז"ר

השבוע תלמידי שכבת יב' העבירו שיעורי מניעה בנושא חומרים פסיכואקטיביים והתמכרויות בחטיבת שז"ר, כחלק מהמטלות הנדרשות מהם לקבלת ציון בגרות במקצוע. כשמדובר בחומרים פסיכואקטיביים, תופעה

קרא עוד »

קישורים מהירים

פייסבוק ביה״ס

אינסטגרם ביה״ס